رییس جمعیت هلال احمر:

توانایی هلال احمر نسبت به گذشته افزایش یافته است

توانایی هلال احمر نسبت به گذشته افزایش یافته است

رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: سرعت عمل این جمعیت در حادثه انفجار بیروت كه در كمتر از 24 ساعت كمك های امدادی، پزشكی و زیستی به لبنان رسید و در كوتاه ترین زمان ممكن بیمارستان صحرایی راه اندازی گردید، نشان داد كه توانایی هلال احمر نسبت به گذشته افزایش یافته و امیدواریم این آمادگی و توانمندی در آینده به نحو مطلوب تری ارتقا یابد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کریم همتی در جلسه شورای معاونین هلال احمر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط کنونی جمعیت بسیار عالی و آرامش مناسبی بر مجموعه حاکم است.
وی با تاکید بر استراتژی خود در خصوص بازدید میدانی از همه استانها و شهرستان ها اضافه کرد: از مدیران عامل انتظار دارم که با همگرایی بیشتر با ستاد، به ما در بهتر شدن شرایط و ارتقای کیفی خدمات و کارهای هلال احمر کمک کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: در انتصابات معاونین مدیران عامل هم سفارش اکید بنده این است که ابتدا ارزیابی اولیه توسط مدیرعامل با هماهنگی حوزه های مرتبط صورت گیرد و در مرحله بعد حتما افرادی معرفی شوند که فاکتورهای لازم و تعیین شده را داشته باشند.
رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا در انتخابات مجامع هلال احمر
محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این نشست اشاره کرد: در مرحله سوم انتخابات مجامع که در روز پنجشنبه ۳۰ مرداد برگزار می شود مصوبات ستاد ملی کرونا به دقت رعایت خواهد شد.
وی اضافه کرد: سالنی به گنجایش ۴۰۰ نفر درنظر گرفته شده تا فاصله مناسب فیزیکی رعایت شود. بحث اسکان به حداقل رسیده و انتخابات در ساعت ۱۰: ۳۰ برگزار می گردد که کاندیداها فرصت حضور در انتخابات را داشته باشند.
دبیرکل جمعیت هلال احمر اشاره کرد: برای انتخاب معاونین مدیران عامل در استانها با کمک کارشناسان، شاخص هایی تعریف شده تا اصل شایسته سالاری در هلال احمر نهادینه شود.5.0 / <5
1901
1399/05/28
10:17:41
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین