اختتام فعالیت بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت

اختتام فعالیت بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت

مدیرداخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت از ارائه خدمات درمانی به 3500 نفر در این بیمارستان آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، محمدباقر محمدی با اشاره به اینکه امروز جمعه ۳۱ مردادماه اخرین روز فعالیت بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت لبنان است، اظهار داشت: تا به امروز که ۱۷روز از برگزاری و ارائه خدمات این بیمارستان می گذرد، ۳۵۰۰ نفر برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان صحرایی مراجعه نموده اند.
وی افزود: برخی از مراجعان به این بیمارستان صحرایی تحت اعمال جراحی قرار گرفتند و تعداد زیادی از مجروحان حادثه انفجار بندر بیروت هم پانسمان شده و از خدمات درمانی بهره مند شدند.
مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر ایران در بیروت با تاکید بر اختتام کار بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر، بیان کرد: جا دارد از تدبیر خوب و بموقع دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر ایران جهت راه اندازی این بیمارستان تقدیر و تشکر کنم و از پزشکان و پرستارانی که از داخل کشور برای کمک به مجروحان لبنانی اعزام شده و خدمات درمانی مناسبی را به مردم بیروت ارائه کردند هم متشکریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، بگفته محمدی، خدمات ارائه شده در بیمارستان صحرایی هلال احمر ایران در بیروت رضایتمندی ساکنان بیروت از قومیت های مختلف را به دنبال داشته است.
منبع:

1399/05/31
20:27:45
5.0 / 5
2130
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین