رییس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی:

نبرد با كرونا اهمیت داروسازی را آشكار كرد

نبرد با كرونا اهمیت داروسازی را آشكار كرد

آزمایشگاه رادین: رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی در پیامی فرا رسیدن روز داروساز را تبریك گفت.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن پنجم شهریور ماه، روز داروساز را به جامعه پزشکی خصوصاً داروسازان دانشگاه تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: «پنجم شهریور ماه، زادروز محمدبن زکریای رازی بهانه ای است برای قدردانی و تجلیل از کوشش های خالصانه جامعه داروسازان که در نظام سلامت کشور نقش کلیدی و سرنوشت سازی را ایفا می کنند.
امروز که در نبرد با کرونا، اهمیت صنعت و خدمات داروسازی در چرخه ارائه خدمات سلامت بیش از هر زمان دیگری آشکار شده است، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به خود می بالد که با بهره بردن از ظرفیت های علمی اساتید خود در پرورش داروسازان کشور نقش پررنگی دارد.
ضمن تشکر و قدردانی از کوشش های خالصانه و کوشش های بی دریغ همکاران داروساز که در این دوران سخت با مسئولیت پذیری تمام، لحظه ای از ارائه خدمت به همنوعان کوتاهی نکردند، روز بزرگداشت مقام داروساز و محمد بن زکریای رازی را به داروسازان کشور و به خصوص داروسازان شایسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفته و از خداوند منان توفیق بیش از پیش و سربلندی آنان را خواستارم.»
منبع:

1399/06/05
13:11:04
5.0 / 5
1809
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین