تلاش شركت های دارویی آمریكا برای ورود به مرحله آزمایشات بالینی واكسن كرونا

تلاش شركت های دارویی آمریكا برای ورود به مرحله آزمایشات بالینی واكسن كرونا

آزمایشگاه رادین: شركت داروسازی ˮفایزرˮ در ایالات متحده برنامه دارد تا آزمایش های مربوط به واكسن كووید-19 را گسترش داده و تاثیر آنرا روی افراد مختلف با خاصیت های متنوع بیولوژیك بررسی كند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، رقابت برای تولید واکسن کروناویروس همچنان ادامه دارد و روند کشف این واکسن کند نشده است چونکه تعداد بیشتری از شرکت های داروسازی آزمایشات بالینی روی واکسن های تحت بررسی خودرا آغاز نموده اند و به تعیین و شناسایی واکسن ایمن و موثر نزدیکتر شده اند.
یکی از گزینه های واکسن کروناویروس که در مرحله بررسی و آزمایش قرار دارد متعلق به شرکت داروسازی فایزر (Pfizer) در آمریکاست که در کنار شرکت آلمانی BioNTech برنامه دارند تا فاز سوم آزمایشات بالینی واکسن کروناویروس را روی ۴۴ هزار شرکت کننده و جمعیت متنوعی از بیماران همچون نوجوانان ۱۶ ساله انجام دهند.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، این پیشنهاد که به تایید سازمان غذا و دارو در آمریکا نیاز دارد به شرکتها اجازه می دهد تا در کنار تنوع بخشیدن به گزینش شرکت کنندگان، اطلاعات بیشتری را در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن مورد آزمایش جمع آوری کنند.




منبع:

1399/06/24
13:56:11
5.0 / 5
1772
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین