پیام رئیس اورژانس كشور در چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵

پیام رئیس اورژانس كشور در چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس سازمان اورژانس كشور در پیامی چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی را تبریك گفت.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر کولیوند در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی آورده است: «همکاران پرتلاش، گرانقدر و دلسوز سازمان اورژانس کشور، ضمن سپاس و قدردانی از شما عزیزان سپیدپوش که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویرس منحوس کرونا مجدانه تلاش می نمایید که متاسفانه تعدادی از همکارانمان در سازمان اورژانس کشور در این مبارزه مهم جان خویش را اهدا کردند و به درجه والای شهادت نائل شدند، برخود می بالیم که همکارانمان با توشه گرفتن از دین مبین اسلام، عِرق ملّی و حس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسانها همّت خود را به کار گرفته و مجدانه تلاش می نمایند.

سپاس خداوند مهربان را به خاطر داشتن نعمات بسیار، خصوصا نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری فرزانه و مقتدرمان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵ به تکریم و تمجید اراده های استواری برمی خیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه نعمت الهی و برکات خدمت شان برای همیشه در یاد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.

نیک می دانیم حرفه سخت و طاقت فرسای فوریت های پزشکی در خط مقدم حوزه سلامت، فعالیتی جهادگرانه و پرسنل ۱۱۵ آگاهانه و بی منت وارد این میدان شده و در این راه حتی از بذل جان خود هم دریغ نکردند. بی گمان تلاش صادقانه، عشق ورزی به انسان ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه های پرارزش یک تکنسین فوریتهای پزشکی است که با سرشت نیکو و نیت پاک، تمام هم و غم خویش را در جهت نجات جان و کاهش آلام مردم به کار می گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و بدون انتظار همکاران همیشه بیدار و تلاشگر سازمان اورژانس کشور، فرارسیدن بیست و ششم شهریور، روز فوریت های پزشکی را تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال برای شما سلامتی و توفیق روزافزون در خدمت به هم نوعان نیازمند را مسئلت می نمایم.»
منبع:

5.0 / <5
1606
1399/06/26
14:18:35
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین