تاكید همتی بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال احمر

تاكید همتی بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال احمر

آزمایشگاه رادین: رئیس جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از شركت سرمایه گذاری هلال ایران، بر ایجاد شفافیت مالی با هدف ارتقای اعتماد عمومی به هلال احمر تاكید نمود.


به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کریم همتی در این بازدید با تاکید بر ضرورت بازدیدهای سرزده و بدون تشریفات از زیرمجموعه های هلال احمر به منظور نظارت کافی و انجام سریع تر امور اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در دوره های قبل در سیستم هلال احمر وجود داشت خروج برخی افراد از ریل حرکت و مسیر صحیح بود که با تزریق نیروهای جدید این مشکلات هم اکنون تا حدودی برطرف شده اما رفع کامل معضلات گذشته کمی زمانبر خواهد بود.
وی با تاکید بر لزوم ارتقای اعتماد عمومی جامعه نسبت به فعالیتهای هلال احمر با انجام پروژه های مفید و موثر، اضافه کرد: اصلاح آئین نامه ها و اساسنامه شرکت سرمایه گذاری هلال در صورت لزوم، حضور برخی اعضای شورایعالی در جلسات شرکت بعنوان اعضای هیات مدیره، برگزاری جلسات همفکری لازم در ساختمان صلح هلال احمر و با حضور مسؤلان جمعیت همچون دبیرکل از اصول اساسی ادامه کار شرکت سرمایه گذاری هلال است. هر مقدار که فعالیتهای مالی شرکت، شفاف و صریح، در قالب قانون و با نظارت حداکثری باشد، اعتبار و اعتماد بالاتری نسبت به این شرکت در جامعه شکل می گیرد.
رئیس جمعیت هلال احمر همینطور در ادامه خواهان اختصاص بخشی از سود انجام فعالیتهای اقتصادی شرکت سرمایه گذاری هلال به استان ها و همچنین، توجه ویژه به اتمام پروژه های نیمه تمام که با اعتبار کمتری قابل انجام است و با استفاده از ظرفیت استانداری ها و نظایر آن شد و تصریح کرد: هر کمک و حمایتی که لازم باشد، جمعیت هلال احمر از شرکت سرمایه گذاری هلال برای پیشبرد امور خواهد داشت.
منبع:

1399/07/07
23:50:45
5.0 / 5
1428
تگهای خبر: سیستم , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین