جراحی بیماران با وزن بسیار بالا در بیمارستان هلال احمر فراهم گردید

جراحی بیماران با وزن بسیار بالا در بیمارستان هلال احمر فراهم گردید

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر از اقدام خیر نیك اندیش به منظور اهدای یك دستگاه تخت اتاق عمل ویژه بیماران با وزن بسیار بالا به این بیمارستان اطلاع داد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، دکتر سید بهمن سبحانی با بیان این خبر اظهار داشت: در یک عمل خیرخواهانه، طلبه جوان و نیک اندیش یک دستگاه تخت اتاق عمل ویژه بیماران با وزن بسیار بالا به بیمارستان فوق تخصصی نورافشار اهدا کرد.
وی افزود: این طلبه جوان همینطور در جهت حفظ کرامت انسانی و کمک به همنوع، علاوه بر خرید تخت اتاق عمل به منظور فراهم کردن امکانات و شرایط لازم برای جراحی بیمار با وزن ۲۶۰ کیلوگرم، هزینه های عمل جراحی و درمان این بیمار را هم متقبل شده است.
- رئیس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه این اقدام بستر جراحی سایر بیماران با وزن های بالا در بیمارستان را فراهم می آورد، تصریح کرد: این تخت اتاق عمل به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده که توان نگهداشتن قریب به ۳۰۰ کیلوگرم وزن بیمار را دارد.
وی با قدردانی از اقدام خداپسندانه حجت الاسلام نظافتی روحانی خیر و نیکوکار اضافه کرد: بیمارستان موقوفه و خیریه نور افشار بستری مناسب برای حضور خیرین در برای کمک به اقشار صدمه دیده جامعه است.
بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر بزرگترین بیمارستان توانبخشی خاورمیانه در تهران است که در این بیمارستان فوق تخصصی، خدمات تشخیصی، خدمات درمانی پلی کلینیکی، اطفال، ارتوپدی، جراحی، تغذیه، ارولوژی، طب سوزنی، پزشکی ورزشی، گوش و حلق و بینی، زنان هم انجام و عرضه می شود و این بیمارستان دارای بخش های مراقبت های ویژه، خدمات توانبخشی، آب درمانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی شناسی، ارتوپدی فنی، ارتز و پروتز و بخش های بستری هم است.
همچنین در این بیمارستان خیریه خدمات بسته های نوین بازتوانی برای جانبازان و معلولان دارای مشکلات عضلانی اسکلتی مانند آرتروز، مشکلات ستون فقرات، پارکینسونی، ام اسی و بیماران و معلولان دارای سکته مغزی در دستور کار پزشکان قرار دارد که در این بسته های نوین بازتوانی، خدمات بازتوانی قلبی، بیماری های عروق محیطی، ریوی، بیماران قطع عضو و بازتوانی به جانبازان و معلولین رجوع کننده عرضه می شود.1399/07/19
11:55:04
5.0 / 5
1488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین