رئیس جمعیت هلال احمر:

برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

برای تجهیز انبار امدادی شهرری اعتبار اختصاص می یابد

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر كشور در جریان بازدید از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران كه در شهر ری واقع شده است دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را صادر كرد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا، عصر امروز دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در دومین برنامه بازدید خود از شعب استان تهران، از امکانات و تجهیزات هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

همتی از داروخانه، مرکز توانبخشی و کاردرمانی، دندان پزشکی و واحدهای مختلف جمعیت هلال احمر شهرستان ری بازدید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه با اعضای داوطلب، کارشناسان و مسئولان واحدهای مختلف هلال احمر ری درباره فعالیت هایشان گفت و گو کرد.

سپس رئیس جمعیت هلال احمر از انبارهای اداره پشتیبانی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران که در شهر ری واقع شده است بازدید کرد و دستور اختصاص اعتباری برای تجهیز، به روزرسانی و شارژ مناسب این انبار مهم را داد.

دکتر همتی به اهمیت آموزش پرسنل، آگاهی کارشناسان مطابق با نیاز مجموعه اشاره نمود و اظهار داشت: همه کارمندان باید همیشه در معرض اطلاعات و آموزش های لازم قرار بگیرند تا آگاهی و شناخت کافی برای انجام خدمت به مردم را داشته باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه این بازدیدها، اظهار نمود: باتوجه به شرایط حاکم بر استان تهران، دلیل این بازدیدها، خدا قوت گفتن به همکاران و داوطلبان و همین طور ارزیابی میزان آمادگی اعضا برای مقابله با حوادث بود.

بنا براین گزارش، مدیرعامل و تعدادی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان تهران هم در این بازدید دکتر همتی را همراهی کردندمنبع:

1399/07/24
11:34:15
5.0 / 5
1472
تگهای خبر: آموزش , امداد , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین