كمك 235 میلیون ریالی خیرین به بخش كرونا بیمارستان نورافشار هلال احمر

كمك 235 میلیون ریالی خیرین به بخش كرونا بیمارستان نورافشار هلال احمر

رئیس بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر از كمك خیرین به بخش كرونای این بیمارستان اطلاع داد.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، بهمن سبحانی با بیان این خبر اظهار داشت: مرکز نیکوکاری انجمن خیریه شمیرانات در اقدامی خداپسندانه، ۲۳۵ میلیون ریال به بیمارستان نورافشار کمک کرد.
وی اضافه کرد: این کمک ها در چارچوب خرید تجهیزات برای بخش کرونای بیمارستان هزینه خواهد شد.
رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: بیمارستان خیریه و موقوفه نورافشار همواره مسیری مناسب برای نیت های خیرخواهانه و خداپسندانه خیرین از سراسر کشور بوده است.
بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار وابسته به جمعیت هلال احمر بزرگترین بیمارستان توانبخشی خاورمیانه در تهران است که در این بیمارستان فوق تخصصی، خدمات تشخیصی، خدمات درمانی پلی کلینیکی، اطفال، ارتوپدی، جراحی، تغذیه، ارولوژی، طب سوزنی، پزشکی ورزشی، گوش و حلق و بینی، زنان هم انجام و عرضه می شود و این بیمارستان دارای بخش های مراقبت های ویژه، خدمات توانبخشی، آب درمانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، شنوایی شناسی، ارتوپدی فنی، ارتز و پروتز و بخش های بستری هم است.
همچنین در این بیمارستان خیریه خدمات بسته های نوین بازتوانی برای جانبازان و معلولان دارای مشکلات عضلانی اسکلتی مانند آرتروز، مشکلات ستون فقرات، پارکینسونی، ام اسی و بیماران و معلولان دارای سکته مغزی در دستور کار پزشکان قرار دارد که در این بسته های نوین بازتوانی، خدمات بازتوانی قلبی، بیماری های عروق محیطی، ریوی، بیماران قطع عضو و بازتوانی به جانبازان و معلولین رجوع کننده عرضه می شود.منبع:

1399/07/25
16:03:04
5.0 / 5
1489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین