نقاط پرخطر كرونایی پایتخت شناسایی می شوند

زالی: خودرو های تك سرنشین بدون ماسك جریمه نمی شوند

زالی: خودرو های تك سرنشین بدون ماسك جریمه نمی شوند

به گزارش آزمایشگاه رادین فرمانده عملیات مدیریت بیماری كرونا در كلانشهر تهران اظهار داشت: خودرو های تك سرنشین به علت نزدن ماسك جریمه نمی شوند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی امروز یکشنبه در حاشیه جلسه تجلیل از مدافعان عرصه سلامت ناجا که با مسؤلان نیروی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، اظهار نمود: استفاده از ماسک برای خودروی تک سرنشین نیاز نیست، اما اگر افراد بخواهند از خودرو پیاده شده و وارد اجتماع شوند، باید ماسک بزنند.
وی اظهار داشت: زدن ماسک برای سرنشینان و رانندگان تاکسی ها و مسافربرهای شخصی و تاکسی های اینترنتی و همینطور مترو و اتوبوس لازم و ضروریست و اگر ماسک نزنند خودرو جریمه می شود.
زالی همینطور با تبریک هفته نیروی انتظامی اضافه کرد: نیروی انتظامی در این روزهای کرونایی همیشه در کنار کادر درمانی و پزشکی بوده است و در ایام آغازین با کشفیاتی که در مورد ماسک و دستکش و الکل حاصل شد کمک خیلی زیادی به وزارت بهداشت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در انتها خاطرنشان کرد: در جلسه و کمیسیون هایی که با مسؤلان نیروی انتظامی داریم درصدد آن هستیم که نقاط پرخطر و قرمز را در پایتخت شناسایی و برای آنها هدف گذاری نماییم.

منبع:

1399/07/27
21:17:04
5.0 / 5
1451
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین