دوره های آموزشی آمادگی در مقابل مخاطرات برای حدود ۶۵ هزار نفر برگزار گردید

دوره های آموزشی آمادگی در مقابل مخاطرات برای حدود ۶۵ هزار نفر برگزار گردید

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به عرضه آموزش های آمادگی در مقابل مخاطرات به صورت حضوری و غیرحضوری به ۶۴ هزار و ۸۷۷ نفر اعلام نمود: در ۶ ماهه نخست سالجاری ۲۰ هزار و ۴۰۵ نفر به صورت حضوری و ۴۴ هزار و ۴۷۲ نفر به صورت غیرحضوری آموزش های لازم را در زمینه آمادگی در مقابل مخاطرات فرا گرفتند.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، خسرو رحمانی با اشاره به گزارش عملکرد معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در ۶ ماهه نخست سالجاری در زمینه عرضه آموزش های همگانی، اظهار داشت: یک هزار و ۸۸۱ خانه هلال در سرتاسر کشور وجود دارد و از آغاز سالجاری تابحال ۵۶ هزار و ۳۸۵ نفر در این خانه ها، آموزش های همگانی را فرا گرفته اند.
وی به عرضه آموزش کمک های اولیه ۲۲ ساعته و ۱۵ ساعته به ۳۱ هزار و ۱۵۰ نفر اشاره نمود و اضافه کرد: آموزش های امداد و کمک های اولیه ۲۲ ساعته در سه ماهه نخست سالجاری به پنج هزار و ۴۷۲ نفر و در سه ماهه دوم سالجاری به ۱۹ هزار و ۸۵۳ نفر عرضه شده است. همینطور در این زمان به پنج هزار و ۸۲۵ نفر آموزش کمک های اولیه ۱۵ ساعته عرضه شده است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر درباره پخش برنامه های آموزشی به صورت رادیویی و تلویزیونی در ۶ ماهه نخست سالجاری، اظهار داشت: در این زمان ۸۳ برنامه رادیویی به مدت ۶۳۰ دقیقه و ۳۱۶ برنامه تلویزیونی به مدت یک هزار و ۳۴۳ دقیقه پخش شده است.
رحمانی با اشاره به برگزاری دوره های امداد و کمک های اولیه ۲۲ ساعته و آمادگی در مقابل مخاطرات برای نیروهای مسلح، اظهار نمود: ۸۰ دوره آمورزشی کمک های اولیه ۲۲ ساعته برای پنج هزار و ۳۱۵ نفر برگزار شده است، همینطور ۲۲۵ دوره آمادگی در مقابل مخاطرات هم برای آموزش ۱۶ هزار و ۴۲۸ نفر از نیروهای مسلح برگزار شده است.
به گفته وی، در مجموع ۳۰ ۵ دوره آموزشی برای ۲۱ هزار و ۷۴۳ نفر از نیروهای مسلح در ۶ ماهه نخست سالجاری برگزار شده است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تابستان، اظهار داشت: ۷۰ هزار نفر در دوره های آموزشی کمپین غرق نشویم شرکت کردند، دوره های آموزشی شنای ایمن هم با عرضه آموزش های لازم به هفت هزار نفر برگزار گردید. همینطور دوره های آمادگی در مقابل زلزله هم برای ۷۰ هزار نفر برگزار گردید.1399/08/02
21:29:33
5.0 / 5
1615
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین