رئیس جمعیت هلال احمر:

گسل های حادثه خیز شناسایی می شوند

گسل های حادثه خیز شناسایی می شوند

آزمایشگاه رادین: رئیس جمعیت هلال احمر بر تجهیز، راه اندازی و تامین منابع برای ایجاد مراكز امدادی اصرار كرد و از شناسایی گسل های حادثه خیز آگاهی داد.


کریم همتی روز پنجشنبه در دیدار با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در ساختمان صلح جمعیت هلال احمر برگزار شد، با اشاره به بسترهای گسترده حادثه خیز در کشور اظهار داشت: تلاش خودرا به سمت شناسایی دقیق گسل های حادثه خیز کشور در مواجه با تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی متمرکز خواهیم کرد تا جایی که امکانات و تجهیزات متناسب با هر منطقه و ناحیه ای فراهم گردد بطوریکه در هنگام رویداد با کمترین غافلگیری و مشکل در تامین منابع و امکانات مواجه شویم.
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به بسترهای مناسب جمعیت هلال احمر اشاره کرد: با کمک وکلای ملت و دولت تلاش می نماییم با شناسایی کمبودهای حوزه امداد و نجات، خلاء های ناشی از این حوزه را برطرف می نماییم. دراین زمینه به تعامل پویا و و پر ثمر با سایر بخش های متولی و خدمتگذار در کشور نیاز داریم.

وی از ایجاد ظرفیت های جدید در درون هلال احمر برای ارائه هر چه بهتر و بیشتر خدمات آموزشی، آگاهی رسان، امداد و نجات و نظایر آن آگاهی داد و اظهار داشت: یکی از مهمترین بسترهای در دستور کار توسعه خانه های هلال است که تلاش می شود با بسط، تجهیز و راه اندازی آنها قدم های مهمی در زمینه رشد کمی و کیفی خدمت رسانی هلال ارائه نماییم.
همتی همین طور با تبریک شروع مجلس یازدهم به نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر توسعه ساز و کار های پویا برای تعامل مناسب بین جمعیت هلال احمر و نمایندگان مجلس تاکید و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید شاهد اتفاقات مبارکی در عرصه خدمت رسانی باشیم.
در این دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم به طرح مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه پرداختند که همچون مهمترین آنها می توان به تجهیز پایگاههای امداد و نجات، حل مشکلات مربوط به راه اندازی ساختمان ها و پایگاههای امدادی، تامین نیروی انسانی متخصص در بخش های مختلف و نظایر آن اشاره نمود.
وی اضافه کرد: وکلای ملت با تقدیر از اقدامات رئیس جمعیت هلال احمر از آغاز مسئولیت، این فعالیت ها را نشان دهنده یک مدیریت جهادی، علمی و به روز برشمردند و ابراز امیدواری کردند در ادامه راه و با تعامل دو سویه نمایندگان و جمعیت هلال احمر شاهد دستاوردهای پر خیر و برکتی باشیم.
بر طبق این گزارش، رئیس جمعیت هلال احمر دستوراتی برای پیگیری درخواست های نمایندگان را به مجموعه تابعه صادر کرد و آنها را به بررسی مسائل و مشکلات مطروحه و ارائه گزارش از فرآیندهای اجرایی در اسرع وقت ملزم کرد.
در این دیدار کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر میزبان حجت الاسلام والمسلمین احد آزادی خواه نماینده ملایر، فرهاد بشیری نماینده پاکدشت، علیرضا ورناصری قندعلی نماینده مسجدسلیمان، سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه سرا، جلال محمودزاده نماینده مهاباد، کمال حسین پور نماینده پیرانشهر، جبار کوچکی نژاد نماینده رشت و یحیی ابراهیمی نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بود.منبع:

1399/03/24
20:41:07
5.0 / 5
2498
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین