ابلاغ چهارم بسیج ملی با عنوان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

ابلاغ چهارم بسیج ملی با عنوان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

به منظور مدیریت و كنترل اپیدمی كووید-19 به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت ˮبرنامه هر خانه یك پایگاه سلامتˮ دستور عمل گام چهارم بسیج ملی با عنوان ˮطرح شهید حاج قاسم سلیمانیˮ ابلاغ گردید.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، این دستورالعمل با امضای دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سرتیپ پاسدار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، ابلاغ گردیده است.
در متن این ابلاغیه خطاب به استانداران، فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استانها و همینطور روسای دانشگاه های علوم پزشکی آمده است: «بدینوسیله دستور عمل گام چهارم بسیج ملی با عنوان "طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-19 به شیوه محله و خانواده محور با استفاده از ظرفیت "برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت" جهت استحضار و اجرا با مشارکت درون بخشی و بین بخشی و بهره مندی از ظرفیت مشارکت های مردمی به پیوست ارسال می گردد. لطفاً دستور فرمایید سازماندهی، برنامه ریزی و اجرا در سطح استانی/ دانشگاهی و سطح شهرستان مطابق دستور عمل انجام گرفته و با شکل گیری کمیته های عملیاتی و تیم های اجرایی (مراقبتی، حمایتی و نظارتی) فعالیتهای محله محور و خانواده محور با همکاری فعال دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی، سازمان بسیج مستضعفین، جمعیت هلال احمر، شهرداری و سایر سازمانها و نهادها به سرعت عملیاتی گردد.
انتظار می رود پایش مستمر اقدامات مبتنی بر شاخصهای ارسالی با محوریت کمیته پایش و نظارت انجام گرفته و گزارش هفتگی تدوین و ارسال گردد.»
منبع:

1399/08/28
23:47:49
5.0 / 5
1358
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین