لزوم ایجاد شماره مشترك امدادی برای تماس در زمان بحران

لزوم ایجاد شماره مشترك امدادی برای تماس در زمان بحران

آزمایشگاه رادین: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهری تهران و اعضای شورای این سازمان در دیدار با پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور درمورد همکاریهای بین سازمانی گفتگو و بر لزوم ایجاد یک شماره مشترک امدادی برای تماس در زمان بحران تاکید نمودند.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وبدا، در این دیدار مهدی داوری با قدردانی از رئیس سازمان اورژانس کشور و کارکنان این سازمان در عرضه خدمات در همه حوادث و بلایا به عنوان نخستین دستگاه، این اقدامات را یک افتخار برای کشور خواند و اظهار داشت: دکتر کولیوند نخستین مسئولی است که در زمان بحران ها در صحنه حادثه حضور دارد و پیگیر امور خدمات رسانی حتی فرا تر از خدمات اورژانس می شود.
در ادامه جلسه، اعضای شورای آتش نشانی ضمن عرضه گزارشی در مورد اساسنامه، مسائل، بودجه، نیروی انسانی و تجهیزات آتش نشانی، پیشنهاداتی در جهت همکاریهای بین سازمانی عرضه دادند.
رییس سازمان اورژانس کشور ضمن خداقوت به مدیران و کارکنان آتش نشانی، گرامیداشت شهدای حادثه پلاسکو و تقدیر از زحمات مهندس داوری اظهار داشت: پیشرفت، توسعه و تغییرات مثبت در جهت عرضه خدمات بهتر در سازمان آتش نشانی مشهود است.
کولیوند با تاکید بر عرضه تجربیات و درس آموخته های دستگاههای امدادی پایتخت در زمان بحران با سایر شهرستان ها اضافه کرد: جهت عرضه هرچه بهتر خدمات امدادی به هموطنان احتیاج به تقویت همکاریهای بین سازمان داریم.
وی افزود: این که یک شماره مشترک امدادی جهت تماس مردم در زمان بحران به منظور تسریع در اطلاع رسانی حادثه به نیروهای امدادی و انتظامی پاسخگو به حوادث و همینطور افزایش سرعت اعزام نیروها و در نتیجه عرضه خدمات فوریتی در کوتاه ترین زمان ممکن به مصدومین و صدمه دیدگان و استفاده از زمان طلایی برای نجات جان مصدومین داشته باشیم ضروریست و باید اقداماتی در همین زمینه صورت گیرد.
کولیوند به سختی کار پرسنل دستگاههای امدادی هم اشاره نمود و اظهار داشت: همکارانی هستند که در هنگام عرضه خدمات، گرفتار مصدومیت می شوند و یا حتی امکان دارد جان خویش را در این راه از دست بدهند که باید این موضوعات مهم با جدیت پیگیری شود.
منبع:

5.0 / <5
1357
1399/09/15
23:07:00
تگهای خبر: امداد , خدمات , دستگاه
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین