مشاركت ۹۰ درصدی بانوان قمی در تیم های حمایت روانی هلال احمر

مشاركت ۹۰ درصدی بانوان قمی در تیم های حمایت روانی هلال احمر

مشاور امور بانوان و خانواده جمعیت هلال احمر اظهار داشت:  ۹۰ درصد بانوان قمی در تیم های حمایت روانی و فرهنگی پس از بلایای هلال احمر مشارکت دارند.


به گزارش دوشنبه شب روابط عمومی هلال احمر قم نرگس صداقتی در مورد آغاز سازماندهی تیم های مداخلات روانی، اجتماعی و فرهنگی بعد از بلایا عنوان کرد: شرکت کنندگان در چارچوب سه جلسه با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی در معاونت امور جوانان حضور بهم رساندند.
مشاور امور بانوان هلال احمر قم بیان نمود: بانوان مشارکت ۹۰ درصدی در تیم های حمایت روانی و فرهنگی بعد از بلایا در معاونت امور جوانان استان قم دارند.
وی اظهار داشت: بیشتر از ۱۰۰ بانو از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی، مددکاری و علوم تربیتی در جلسه آموزشی و توجیهی تیم های حمایت های روانی اجتماعی و فرهنگی بعد از بلایا در هلال احمر قم حضور پیدا کردند.
صداقتی تصریح کرد: این حضور گسترده نشان دهنده حس انسان دوستی بالای خواهران است و دختران و بانوان استان واقعا دوش به دوش مردان در کارهای بشردوستانه و حمایتی شرکت می کنند.
جمعیت هلال احمر قم دارای ۲۲ هزار عضو فعال است، ضمن اینکه بیشتر از ۱۰۶ خانه هلال در سطح این استان وجود دارد که در آنان آموزش های گوناگون امدادی به مردم عرضه می شود./

0.0 / <5
1688
1399/10/25
13:18:13
تگهای خبر: آموزش , امداد , بهداشت , تحصیل
X
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین