همتی:

خدمت به مردم محور كارهای هلال احمر است

خدمت به مردم محور كارهای هلال احمر است

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر بر «مضاعف شدن زحمات» همه هلال احمری ها در سال جدید اصرار کرد و اظهار داشت: این جمعیت همچون گذشته امسال نیز به دور از حواشی انتخابات و بدون ورود به مسائل سیاسی، محور فعالیت خودرا خدمت به مردم می داند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، کریم همتی در اولین جلسه شورای مدیران این جمعیت با تاکید بر اینکه اولویت های هلال احمر در سال ۱۴۰۰ همان اولویت های سال قبل است، اضافه کرد: حوزه امداد و ارائه آموزش های همگانی با محوریت خانه های هلال، با اهمیت ترین اولویت های هلال احمر امسال است.
وی با اعلان اینکه سال قبل شارژ انبارهای امدادی و نوسازی ناوگان لجستیک با اعتبارات مناسبی محقق شد، اشاره کرد: یکی از اصلی ترین حوزه های هلال احمر، امداد و نجات و هزینه های لازم در حوزه شارژ انبارهاست.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: بازسازی و راه اندازی مجدد اردوگاه های جوانان و همین طور راه اندازی ۵۰۰۰ خانه هلال بنابر تاکید رئیس جمهوری، در سال جدید نیز باید مورد توجه دبیرکل و مسئولان هلال احمر باشد.
همتی با اعلان اینکه اعتبارات باید برابر چارچوب قانونی و چارچوب های موجود هزینه شود، اضافه کرد: حوزه خزانه داری قبل از سال و در ایام ابتدایی سال جدید، تلاش فراوانی کردند تا پرداختی های مناسبی صورت گیرد اما هنوز از ایده آل فاصله داریم. انتظار می رود این روند در سال جدید هم ادامه دار باشد.
وی با انتقاد از عدم دریافت مبلغی که مقرر شده بود از محل اعتبارات کرونا در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گیرد اظهار داشت: هنوز بخشی که قرار بود از محل کرونا در اختیار جمعیت هلال احمر قرار بگیرد، به حساب این جمعیت واریز نشده است.
منبع:

1400/01/18
23:40:45
5.0 / 5
1338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین