راه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در مجتمع هلال ایران

راه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در مجتمع هلال ایران

آزمایشگاه رادین: دبیرکل جمعیت هلال احمر در بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، از راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در این مجتمع با هدف سرعت بخشی به پروسه شناسایی بیماران مبتلا به کرونا آگاهی داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا از جمعیت هلال احمر، محمدحسن قوسیان مقدم روز یکشنبه با اشاره به بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در منطقه تهرانپارس تهران اظهار داشت: در بازدید امروز، وضعیت دو پروژه نیمه کاره در مجتمع دارویی درمانی هلال که در بخش های مختلف درمانی فعال است، بررسی و تصمیم گرفته شد کمیته ای سه نفره شامل مدیریت مجتمع، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و شرکت سرمایه گذاری هلال تشکیل و پیشنهادات این کمیته در امتداد اتمام پروژه ها اجرائی شود.
وی اضافه کرد: برخی نیازها و معضلات مجتمع در حوزه همودیالیز، هماهنگی و همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با مجتمع در بعضی حوزه ها و بخش ها، همکاری با خیرین برای توسعه پروژه های آینده مجتمع، راه اندازی داروخانه در مجتمع برای رفع نیاز مراجعان و.... نیز در بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اظهار داشت: باتوجه به پیک چهارم کرونا در کشور، تشخیص فوری بیماری یکی از ضرورت های امروز جامعه ایران است. بدین سبب همکاران ما در مجتمع آمادگی دارند با مجتمع ها، شرکتها و ارگان های بزرگ برای تشخیص فوری بیماری کرونا همکاری داشته باشند.1400/01/23
18:27:28
5.0 / 5
1116
تگهای خبر: بیماری , پزشك , پزشكی , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین