احمدی:

ادارات تعطیل شود

ادارات تعطیل شود

به گزارش آزمایشگاه رادین یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره شرایط نامساعد کشور در زمینه کرونا تصریح کرد: دولت برای مهار این شرایط نقش اصلی را دارد و باید چندین روز تعطیلی گسترده اعمال کند؛ یعنی ادارات را تعطیل کند، مردم در خانه بمانند، راه های ارتباطی شهرها را ببندد و از تردد ها جلوگیری نماید.


محمدرضا احمدی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به شرایط نامساعد کرونایی در کشور اظهار داشت: حالا که با شما مصاحبه می کنم شاهد ترافیکی در سطح شهر تهران هستم، این افراد که در این ترافیک حضور دارند یا از ادارات خارج شدند و یا از اماکن دیگر، گویا خیلی اراده ای جدی برای مقابله با این شرایط وجود ندارد، این درحالی است که با وجود چنین برخی از مبتلایان و فوتی ها می گویند هنوز به پیک موج چهارم وارد نشدیم.
وی اضافه کرد: روزهایی که محدودیت هایی اعمال شد و مردم هم پروتکل ها رعایت می کردند آمار فوتی ها و میتلایان به خوبی کاهش پیدا کرده بود، ولی حالا آمار به شدت افزوده شده و کاملا نگران کننده است، همه این ها نشان از این دارد که دولتمردان، سیاستمداران و مسئولین مقداری در سیاست گذاری ها هماهنگ نیستند، در واقع ما باید شاهد یک هماهنگی کامل در این سیاست گذاری ها باشیم تا زنجیره شیوع قطع شود.
نماینده مردم رشت اظهار داشت: بعضی از مغازه داران حق دارند می گویند وقتی چک داریم چرا باید مغازه ها را تعطیل کنیم؟ اگر مقرر است اصناف و مغازه داران شغل خویش را تعطیل کنند حداقل بانک ها هم فعالیت خویش را متوقف کنند، این گونه نباشد که بگویند موعد چک ها را به عقب بیندازیم ولی در عمل چک ها برگشت بخورد.
احمدی اظهار داشت: دولت نقش اصلی را دارد و باید چندین روز تعطیلی گسترده اعمال نماید، یعنی ادارات را تعطیل کند، مردم در خانه بمانند، راه های ارتباطی شهر ها را ببندد و از ترددها جلوگیری نماید، ناگزیر هستیم تا زنجیره شیوع را قطع نماییم، مردم هم در کنار مسئولین باید پای کار بیایند و فعلاً در این شرایط دورهمی ها را به تعویق بیندازند، پروتکل ها را رعایت نمایند و با دقت از ماسک استقاده کنند و به فاصله گذاری ها توجه لازم را داشته باشند.
منبع:

1400/02/01
22:03:02
5.0 / 5
1093
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین