رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر.

️واكسینه شدن امدادگران و نجاتگران ۶ استان

️واكسینه شدن امدادگران و نجاتگران ۶ استان

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اظهار داشت:  تاکنون 217 نفر شامل 180 امدادگر و 37 نیروی کادر حوزه امداد و نجات در 6 استان خوزستان، زنجان، فارس، مازندران، هرمزگان و جمعیت مستقل کیش واکسینه شدند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا از سازمان امداد و نجات هلال احمر، مهدی ولی پور روز چهارشنبه اظهار نمود: در مجموع ۱۷ نفر امدادگر در استان خوزستان، ۱۱ امدادگر در استان زنجان، ۲۰ امدادگر در استان فارس، ۳۰ امدادگر در استان مازندران، ۱۳۹ امدادگر و ۳۳ نیروی کادر در استان هرمزگان و همین طور ۱۰ امدادگر و ۴ نیروی کادر در جمعیت مستقل کیش واکسینه شدند.
این در حالی است که رئیس جمعیت هلال احمر از واکسیناسیون یکهزار امدادگر هلال احمر در مقابل ویروس منحوس کرونا آگاهی داد.
کریم همتی امروز چهارشنبه در گفت وگویی تلویزیونی با بیان این خبر اضافه کرد: واکسینه شدن کادر درمان، امدادگران و کارکنان جمعیت هلال احمر از مدتی پیش در دستور کار بوده اما اولویت با کادر درمان است.
وی توضیح داد: تا حالا همه کادر درمان بیمارستان نورافشار بطور کامل و قسمتی از کادر درمان معاونت درمان و مجتمع تهرانپارس واکسینه شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: برای واکسینه شدن یکهزار امدادگر مکاتبات انجام شده که این پروسه هم به مرور در حال انجام می باشد.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا، تا حالا ۶۵۲ هزار و ۹۰۳ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۱۷۱ هزار و ۲۱۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۸۲۴ هزار و ۱۱۳ دوز رسید.
همچنین حدود دو میلیون دوز واکسن کرونا از تولید کنندگان مختلف شامل اسپوتنیک روسیه، چینی، کوواکسین هند و آسترازنکای تولید کره جنوبی وارد کشور شده است.


1400/02/12
13:29:45
5.0 / 5
1125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین