نجات ۱۸۴ مصدوم انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته

نجات ۱۸۴ مصدوم انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته

به گزارش آزمایشگاه رادین معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات ۱۸۴ مصدوم انواع حوادث طی ۷۲ ساعت گذشته در سرتاسر كشور اطلاع داد.


محمدباقر محمدی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اضافه کرد: در مدت یاد شده و با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سرتاسر کشور ۲۵۹ مورد مأموریت امداد و نجات برای نجات جان هموطنان صدمه دیده و متاثر از انواع حوادث در سرتاسر کشور انجام شد.
وی افزود: با اعزام گروه های واکنش سریع امدادی هلال احمر به محل وقوع حوادث یاد شده امدادگران و نجاتگران هلال احمر به ۳۶۰ نفر امدادرسانی کردند که از این تعداد ۱۸۴ نفر نجات یافتند.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۱۴۵ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۱۷۰ نفر دیگر هم به صورت سرپایی درمان شدند.
محمدی اضافه کرد: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۲۱ عملیات رهاسازی و نجات فنی هم برای خدمات رسانی و نجات به سرنشینان گرفتار و صدمه دیده حوادث رانندگی از میان خودرو های صدمه دیده و تصادفی با استفاده از ست های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.
وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سرتاسر کشور تماس بگیرند.
منبع:

1399/04/15
17:59:53
5.0 / 5
2101
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین