راه اندازی پویش كمك های مردمی برای صدمه دیدگان فلسطینی

راه اندازی پویش كمك های مردمی برای صدمه دیدگان فلسطینی

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به رئیس فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر از طریق اندازی کمپین ملی جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به درمان صدمه دیدگان فلسطینی اطلاع داد.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا از جمعیت هلال احمر، متن پیام کریم همتی خطاب به فرانچسکو روکا بدین شرح است: «مایلم از سوی کارکنان و داوطلبان هلال احمر ایران مراتب درود و احترام خویش را به جنابعالی و تمام کسانی که خویش را وقف پشتیبانی از زندگی صدمه دیدگان می نمایند، ابلاغ نمایم.

ایشان در ادامه این پیام آورده است: مایه خرسندی اینجانب است که در جهت تحقق وظایف بشردوستانه هلال احمر ایران به استحضار برسانم باوجود تحریم های تحمیلی و چالش های موجود برای مقابله با بیماری کووید-۱۹ در کشور، جمعیت هلال احمر ایران مبلغ صدهزار دلار آمریکا را به استمداد اضطراری منتشره فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در زمینه درگیری در فلسطین کمک نماید تا مشخصاً برای تأمین آمبولانس اختصاص پیدا کند.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در این پیام تصریح کرده است: علاوه بر این، کمپین ملی هم از جانب هلال احمر ایران با همکاری با موسسات مربوطه برای جمع آوری کمک های مردمی به راه افتاده است تا وجوه جمع آوری شده برای صدمه دیدگان در فلسطین اختصاص پیدا کند. برای همگان زندگی سرشار از آرامش آرزومندم.
حمایت هلال احمر ایران از بیانیه محکومیت اقدامات ضدبشری در فلسطین و نوار غزه
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی حمایت این جمعیت را از بیانیه محکومیت اقدامات ضدبشری در فلسطین و نوار غزه اعلام نمود.
کریم همتی در مورد بیانیه شبکه سرخ سازمان همکاریهای اسلامی در ارتباط با خشونت های اعمالی و نقض های صورت گرفته در قدس شریف، اظهار داشت: هلال احمر ایران بار دیگر قویاً حمایت خویش را از بیانیه در ارتباط با محکومیت اقدامات ضد بشری در حال وقوع در فلسطین و نوار غزه، اعلام می کند و از شبکه سرخ سازمان های همکاریهای اسلامی می خواهد تا بیانیه را در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن منتشر کند.
وی افزود: افزون بر آن، با مد نظر قرار دادن افزایش شدت و حدت دشواری وضعیت در فلسطین و نیاز فوری غیر نظامیان متاثر به کمک های بشردوستانه، هلال احمر ایران شبکه سرخ سازمان همکاریهای اسلامی را برای فراخواندن اعضا به منظور راه اندازی پویشی در پشتیبانی از هلال احمر فلسطین و استمداد صادره از جانب آن جمعیت ملی، تشویق می کند تا نیازهای بشردوستانه اقشار متاثر را برآورده و تسهیل کند. پیشاپیش از حمایت و همکاری شبکه سرخ سازمان همکاریهای اسلامی در این خصوص کمال تشکر را دارم.
نیروهای اشغالگر صهیونیست روزهای اخیر به حملات و تجاوزهای وحشیانه خود ضد باریکه غزه و فلسطینی ها ادامه می دهد.
مقاومت فلسطین در پاسخ به ادامه تجاوز صهیونیست ها و حملات به غزه، همچنان به موشک باران سرزمین های اشغالی ادامه می دهد.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از دوشنبه گذشته تابحال بر اثر حملات رژیم صهیونیستی به غزه ۱۲۲ تن همچون ۳۱ کودک و ۲۰ زن شهید و بیشتر از ۹۰۰ تن هم زخمی شده اند.منبع:

1400/02/30
22:47:09
5.0 / 5
1314
تگهای خبر: آرامش , بهداشت , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین