مدال فلورانس نایتینگل سال جاری به یك پزشك ایرانی رسید

مدال فلورانس نایتینگل سال جاری به یك پزشك ایرانی رسید

به گزارش آزمایشگاه رادین سید ناصر عمادی چشمی، پزشک داوطلب ایرانی از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در چهل و هشتمین دوره اهدای مدال فلورانس نایتینگل موفق به کسب این مدال شد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سید ناصر عمادی چشمی پزشک داوطلب ایرانی از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، موفق به دریافت مدال فلورانس نایتینگل در چهل و هشتمین دوره اهدای این مدال شده است.
کمیسیون اعطای مدال فلورانس نایتینگل متشکل از فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر، کمیته بین المللی صلیب سرخ و شورای بین المللی پرستاران با عنایت به معیارهایی مانند شجاعت، ایثار و آمادگی برای عرضه خدمت، فعالیتهای عملی به نفع مجروحان، بیماران یا سایر صدمه دیدگان ناشی از سوانح و جنگ و اقدامات ابتکاری در زمینه بهبود کیفیت درمان و یا آموزش، هر دو سال یک مرتبه به پرستاران دارای معیارهای فوق، این مدال افتخار را اعطا می کند.
عمادی که تحصیلات خویش را در رشته پوست در دانشگاه تهران گذرانده، حالا عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و خدماتی چون طبابت های داوطلبانه در ایران، عراق، کنیا، تانزانیا، سومالی، غنا، نیجریه، بروندی، آفریقای جنوبی، زیمبابوه و افغانستان را در کارنامه خود دارد.
براساس این گزارش عمادی پیش از این در سال ۱۳۹۴ همزمان با روز پزشک، بعنوان جهادی ترین پزشک کشور، به علت عرضه خدمات پزشکی در مناطق محروم ایران و هم به آوارگان حمله داعش در کردستان عراق ارائه شد.منبع:

1400/03/04
10:07:08
5.0 / 5
1352
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین