معزی:

هلال احمر طرفدار هیچ حزب و گروه سیاسی نیست

هلال احمر طرفدار هیچ حزب و گروه سیاسی نیست

آزمایشگاه رادین: نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراها اعلام نمود: هلال احمر طرفدار هیچ حزب و گروه سیاسی نیست و اولویت اصلی برای ما، تنها حفظ نظام جمهوری اسلامی و خدمت به مردم کشور است.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در ابتدای پیام حجت السلام و المسلیمن عبدالحسین معزی آمده است: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نماد مردم سالاری دینی و مظهر اقتدار کشور و تامین کننده امنیتی است که در پرتو فداکاری های شهداء و ایثارگران و پشتوانه مردمی محقق شده است. شرکت در انتخابات به مفهوم واقعی سبقت در کار خیر است. امید است همه با این نیت خیر در این امر مهم مشارکت کنند.
وی در ادامه این پیام آورده است: در چهار دهه گذشته مردم این سرزمین همیشه، سرنوشت خودرا با حضور در پای صندوق های رای رقم زده اند و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تضمین کرده اند.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در این پیام می افزاید: امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی بعنوان معمار این نظام مقدس، همیشه بر نقش رای مردم در اداره کشور تاکید نموده و این حضور را برهمگان فرض می دانستند. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز با تصریح بر اینکه رای مردم حق و تکلیف است، حضور حداکثری را مظهر مردم باوری، دخالت در سرنوشت کشور و ناکامی دشمنان اعلام داشته اند.
معزی در ادامه این پیام آورده است: انتخابات مظهر حضور مردم و اراده آنان برای تعیین و اعلام خواسته هایشان است. هر انتخاباتی با حضور حداکثری واجدین شرایط باارزش و نتیجه آن موثرتر خواهد بود. بدین سبب همه تلاش می نماییم تا در جهت تقویت نماد مردم سالاری دینی و حق تعیین سرنوشت مردم ایران برای حضور باشکوه در پای صندوق های گام برداریم.
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر در این پیام با اشاره به این که جمعیت هلال احمر نهادی است که دارای اصول و اهداف مشخصی است، می افزاید: این جمعیت با پشتوانه حضور و مشارکت مردم، توان مضاعفی برای خدمت رسانی و عمل نتیجه بخش به دست آورده است، اقتدار این نهاد مردمی متکی به بی طرفی و استقلال این مجموعه و دوری از سیاست زدگی و مسائل جناحی است. بدین جهت سفارش می کنم که همه بخش های جمعیت هلال احمر در رعایت این اصل مهم اهتمام ورزیده و از ورود و فراهم سازی امکانات در طرفداری یا تخریب هر یک از نامزدهای محترم، اجتناب کنند و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان ها و استانها نیز بر این مساله نظارت خواهند داشت.
وی در ادامه این پیام آورده است: نکته دیگر این است که انتخابات در شرایطی برگزار می گردد که با فراگیری ویروس کرونا مواجه هستیم. تصمیم برگزاری انتخابات در این شرایط باتوجه به اهمیت موضوع و با بررسی و تایید مراجع ذی صلاح صورت گرفته شده است بدین جهت در خواست دارم جمعیت هلال احمر باتوجه به لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی برای حفظ سلامت مجریان، ناظران و شرکت کنندگان از تمام ظرفیت خود با هماهنگی دستگاه های مربوطه برای ایمن سازی و پیشگیری دراین زمینه اقدام نماید.

انتخابات سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه بیست و هشتم خرداد ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
منبع:

1400/03/10
10:53:31
5.0 / 5
1294
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین