باشگاه علمی مربیان امداد و نجات هلال احمر افتتاح شد

باشگاه علمی مربیان امداد و نجات هلال احمر افتتاح شد

به گزارش آزمایشگاه رادین معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از راه اندازی باشگاه علمی مربیان امداد و نجات آگاهی داد و اظهار داشت: با این اقدام بستر و فضای مناسب برای نشر یافته ها و دانش علمی و تخصصی مربیان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برقرار شد.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، خسرو رحمانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای رشد و ارتقاء مربیان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: معاونت آموزش، پژوهش و فناوری کوشیده است تا با بسترسازی مناسب راه را برای پیشرفت علمی مربیان هموار سازد.
وی سه گام را که مربیان جمعیت هلال احمر می توانند ضمن به اشتراک گذاشتن مطالب علمی در رابطه با رسته آموزشی خود، آنرا در تارنمای اختصاصی مربیان، مجله عملی- الکترونیکی مربیان و به صورت سمینار و یا وبینار عرضه کنند را برشمرد.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر توضیح داد: در گام نخست با راه اندازی تارنمای اختصاصی مربیان در سایت خادم این امکان برای مربیان برقرار شد تا هر یک، با در اختیار داشتن یک صفحه شخصی بتوانند محتوا و منابع علمی مورد نظر خودرا خصوصاً در حوزه امداد و نجات و رسته تخصصی مربیگری مربوطه، به اشتراک گذارند.
رحمانی افزود: در گام دوم نیز با راه اندازی مجله علمی- الکترونیکی مربیان، مطالب برگزیده و منتخب در تارنمای اختصاصی که مورد استقبال دیگر مربیان قرار گرفته است بعنوان مطالب این مجله الکترونیکی انتخاب و هر دوره چاپ و منتشر می شود که مسئولیت دبیرخانه آن به عهده جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و معاونت آموزش و پژوهش آن استان است.
وی افزود: در گام سوم نیز برگزاری سمینار یا وبینار تخصصی مربیان است که در این مرحله مطالب برگزیده در مجله علمی الکترونیکی مربیان بعد از انتخاب آن از طرف سایر مربیان جمعیت هلال احمر، توسط مربی ارائه دهنده مطالب به صورت حضوری (سمینار) و یا غیر حضوری( وبینار) در سطح استانی یا کشوری برگزار می گردد.
منبع:

1399/04/18
14:12:51
5.0 / 5
2391
تگهای خبر: آموزش , امداد , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین