كتك زدن كارشناس بهداشت در تنگستان!

كتك زدن كارشناس بهداشت در تنگستان!

به گزارش آزمایشگاه رادین بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: کارشناس بهداشت محیط شهرستان تنگستان که درحال بازرسی از یکی از اصناف بود از جانب متخلفان سلامت عمومی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.


عادل مقدس ضمن اشاره به وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان، اظهار نمود: روز گذشته بازرس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان که برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، در گشت مشترک با ادارات اصناف و صنعت، معدن و تجارت حضور داشت، بعد از تذکر لازم بهداشتی و دعوت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی، با بی مهری صاحبان یکی از واحدهای صنفی روبه رو می شود و مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: این اتفاق باعث ناراحتی نیروهای بهداشتی و درمانی شده که در راه سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند و الان از مسئولین مربوط انتظار دارند تا با شدیدترین برخورد از تلاش همکارانشان که در سخت ترین شرایط برای صیانت از سلامت عمومی جانفشانی می کنند، دفاع کنند.
رئیس شبکه بهداشت تنگستان افزود: مردم خواسته به حقی از ما دارند و آن این است که با تمام توان برای سلامت آنان گام برداریم، اما سؤال اینجاست در حالیکه بازرسان شبکه بهداشت و درمان امنیت جانی ندارند چگونه می توانند با قاطعیت با مخلان سلامت مردم برخورد کنند.
مقدس خاطرنشان کرد: ما سرباز هستیم و یک سرباز تکلیف و وظیفه خویش را به خوبی می داند. به مردم هم اطمینان می دهیم هیچ وقت و در هیچ شرایطی از فداکاری برای حفظ سلامت آنان دست برنمی داریم و این را در عمل به آنان ثابت کرده و خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: ما برای سلامت مردم پای هرگونه جانفشانی ایستاده ایم، چه به ما تهمت ناروا بزنند و تخریب مان کنند و چه مانند امروز بازرسان بهداشت محیط ما را برای برقراری شیوه نامه های بهداشتی مورد ضرب و شتم قرار دهند.
منبع:

1400/04/02
22:25:19
5.0 / 5
1212
تگهای خبر: بهداشت , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین