استاندار كرمانشاه:

خیرین كرمانشاهی 320 میلیارد تومان به رزمایش های مومنانه كمك كردند

خیرین كرمانشاهی 320 میلیارد تومان به رزمایش های مومنانه كمك كردند

به گزارش آزمایشگاه رادین استاندار کرمانشاه با اشاره به لبیک مردم استان به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت در رزمایش های مومنانه و دستگیری از لطمه دیدگان کرونا اظهار داشت: بر این اساس تا به امروز مردم نوع دوست کرمانشاه 320 میلیارد تومان در قالب رزمایش های مومنانه به نیازمندان کمک کردند.


«هوشنگ بازوند» روز چهارشنبه در آیین توزیع بیش از یک هزار بسته معیشتی و ۱۴ دستگاه اکسیژن ساز جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: در تهیه و توزیع این بسته های معیشتی علاوه بر خیرین، سایر دستگاه های اجرائی مانند هلال احمر، سپاه، بسیج، ارتش و کمیته امداد هم حضور شایان توجهی داشتند.
وی با اشاره به این که هلال احمر پس از کرونا دوشادوش کادر درمان و پرستاران استان به بیماران کرونائی خدمت رسانی کرده است، اضافه کرد: امروز این سازمان مردمی در پنجمین مرحله توزیع بسته های معیشتی خود بیش از یک هزار بسته را برای نیازمندان تهیه و توزیع می نماید.
بازوند ضمن تقدیر از خدمات پرسنل هلال احمر، بانک امانات پزشکی هلال احمر را هم خدمتی باارزش برای بیماران کرونائی توصیف کرد و اظهار داشت: امروز علاوه بر توزیع بسته های معیشتی ۱۴ دستگاه اکسیژن ساز هم به بانک امانات پزشکی استان اضافه شده است و بیماران نیازمند می توانند از این تجهیزات بصورت امانت استفاده کنند.
هلال احمر ۱۴ دستگاه اکسیژن ساز و هزار بسته معیشتی تهیه کرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه نیز با اشاره به این که از شروع شیوع ویروس کرونا در استان هلال احمر در کنار مردم و لطمه دیدگان بوده است، اظهار داشت: امروز هم یک هزار و ۵۰ بسته معیشتی تهیه و ۱۴ دستگاه اکسیژن ساز به بانک امانات پزشکی استان افزوده شد.
« فرزین معتمدی » گفت: هلال احمر برای تهیه بسته های معیشتی امروز و دستگاه های اکسیژن ساز ۷۰۰ میلیون تومان از محل کمک های نقدی خیرین تامین کرده است.
وی با اشاره به این که ارزش بسته های معیشتی در پنجمین مرحله توزیع ۳۵۰ هزار تومان است اظهار داشت: قیمت هر دستگاه اکسیژن ساز هم حدود ۲۵ میلیون تومان است.
معتمدی تعداد کل دستگاه های اکسیژن ساز در بانک امانات پزشکی استان را ۲۸ عدد اعلام نمود و اضافه کرد: تهیه این دستگاهها برای خیلی از مردم که نیاز به اکسیژن دارند خیلی مشکل است و نیازمندان می توانند با همراه مدارک پزشکی خود با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر شهرستان و بصورت رایگان از این خدمات استفاده کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در آخر اظهار داشت: هرچه قدر دستگاه های اکسیژن ساز ما بیشتر باشد مراجعه کمتری به بیمارستان ها انجام می شود و پس از همه خیرین تقاضا می نماییم با تهیه این دستگاه های اکسیژن ساز و تحویل به بانک امانات پزشکی استان، یاریگر کادر درمان و پزشکی باشند.منبع:

1400/04/06
11:20:57
5.0 / 5
1272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین