وضعیت فعالیت مشاغل و محدودیت های ترددی در شهرهای قرمز

وضعیت فعالیت مشاغل و محدودیت های ترددی در شهرهای قرمز

به گزارش آزمایشگاه رادین به دنبال روند تصاعدی بروز، بستری و فوتیهای ناشی از کرونا بخصوص در مناطق جنوبی و جنوب شرقی کشور و افزایش تعداد شهرهای قرمز، باردیگر محدودیت های کرونایی بر مبنای رنگبندی شهرها از آغاز هفته جاری شروع شده است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رئیسی، ضمن اشاره به افزایش بیماری کرونا در شهرهای جنوبی، اظهار داشت: از روز یکشنبه در شهرهای قرمز تنها گروه مشاغل سطح یک اجازه فعالیت دارند و بقیه مشاغل همه تعطیل هستند. در مورد رفت و آمدها هم چنین است و رفت و آمد از و به شهرهای قرمز ممنوع می باشد و پلاک های بومی نمی توانند از شهر قرمز خارج شده و پلاک غیر بومی هم نمی تواند به شهر قرمز وارد شود.
وی ادامه داد: این مورد از قبل ابلاغ گردیده است و از روز یکشنبه اعمال شده است. با عنایت به این که ۱۰ شهرستان در استان تهران قرمز است، برای تهران هم رویه فوق اجرا می شود.
به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، همینطور سردار حسینی _ جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، اظهار داشت: متاسفانه موج پنجم کرونا وارد کشور شده است و بر مبنای اعلام ستاد ملی و وزارت بهداشت مشخص شد ۹۳ شهر قرمز، ۱۷۳ شهر نارنجی و و ۱۸۳شهر هم در وضعیت زرد هستند.
وی ادامه داد: طبق روال همیشگی و مصوبات پیشین شهرهای زرد مشمول محدودیت تردد نمی شوند. البته به جز محدودیت تردد شبانه که در ارتباط با همه شهرها فارغ از رنگبندی ها است. ولی در شهرهای قرمز و نارنجی از روز شنبه ابلاغ گردیده است که همکاران من و دوربین ها ترددهای غیر مجاز را ثبت کنند و برابر ابلاغیه های قبلی نسبت به تخلف برخورد قانونی را انجام دهند.1400/04/15
13:19:25
5.0 / 5
1200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین