انتقال 135 مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی 72 ساعت گذشته

انتقال 135 مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی 72 ساعت گذشته

آزمایشگاه رادین: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 134 مصدوم انواع حوادث به مراكز درمانی طی 72 ساعت گذشته در سراسر كشور آگاهی داد.


محمدباقر محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اضافه کرد: در مدت یاد شده و با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور ۲۴۰ مورد ماموریت امداد و نجات برای نجات جان هموطنان لطمه دیده و متاثر از انواع حوادث در سراسر کشور انجام شد.
وی افزود: با اعزام گروه های واکنش سریع امدادی هلال احمر به محل وقوع حوادث یاد شده امدادگران و نجاتگران هلال احمر توانستند جان ۱۸۲ مصدوم را نجات دهند.
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اظهار داشت: با تلاش امدادگران و نجاتگران اعزامی به محل وقوع حوادث یاد شده ۱۳۴ نفر از مصدومان برای دریافت خدمات تکمیلی به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۸۸ نفر دیگر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.
محمدی اضافه کرد: در مدت ۷۲ ساعت گذشته ۲۶ عملیات رهاسازی و نجات فنی نیز برای خدمات رسانی و نجات به ۲۳ مصدوم از سرنشینان گرفتار و لطمه دیده حوادث رانندگی از میان خودرو های لطمه دیده و تصادفی با بهره گیری از ست های نجات هیدرولیک و پنوماتیک انجام شده است.
وی از مردم خواست تا در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث در سراسر کشور تماس بگیرند.منبع:

1399/04/22
14:59:45
5.0 / 5
1997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین