مركز واكسیناسیون عمومی كرونا در مجتمع درمانی هلال ایران افتتاح شد

مركز واكسیناسیون عمومی كرونا در مجتمع درمانی هلال ایران افتتاح شد

به گزارش آزمایشگاه رادین رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در این مجتمع آگاهی داد و اظهار داشت: انتظار می رود که روزانه پذیرای تعداد ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر باشیم.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان هلال احمر، با همکاری مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نخستین مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در شرق تهران طی روزهای آینده راه اندازی می شود.
سید محمدتقی حسینی طباطبایی رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران درباره این خبر توضیح داد: با عنایت به این که این مجتمع، یک مرکز خیریه وقفی است و بنا بر اهداف بشردوستانه هلال احمر و نیت واقف زرتشتی آن «بانو آگاهی آرش» در مواقع بحران در کنار مردم است، اقدامات اولیه جهت راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در تفاهمنامه ای با همکاری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شده است.
وی اضافه کرد: به منظور عملیاتی شدن این پروژه، برنامه ریزی لازم با برگزاری جلسات مشترک همفکری میان مدیران و مسؤلان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، نمایندگان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان داوطلبان، تعدادی از خیرین، مسؤلان شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۴، بسیج حوزه ۱۵۵ ثامن الائمه و اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی انجام شده است.
وی ضمن اشاره به تعهدات مجتمع به منظور انجام اقدامات تاسیساتی، تأمین مکان و برخی تجهیزات مورد نیاز اضافه کرد: هر کدام از نهادهای همکار در پروژه، انجام بخشی از کار را بر عهده گرفته اند تا به بهترین شکل ممکن، خدمات واکسیناسیون مردم را به سرانجام برسانیم.
حسینی طباطبایی همینطور از تشکیل چهار کمیته بهداشتی و درمانی، پشتیبانی، ایمنی و انتظامات و تبلیغات و اطلاع رسانی اطلاع داد و اظهار داشت: در صدد هستیم تا با تشکیل این کمیته ها خدمات واکسیناسیون عمومی را با نظم و شایستگی به مردم عزیز عرضه نماییم. انتظار می رود که روزانه پذیرای تعداد ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر باشیم و تکریم و پاسخگویی صحیح به این افراد وظیفه ما خواهد بود.
وی در مورد نحوه حضور افراد دریافت کننده واکسن کرونا اظهار داشت: این افراد در سامانه واکسیناسیون کرونا طبق اولویت بندی های اعلام شده ثبت نام کرده و پیامک حاوی تاریخ و ساعت حضور در مرکز واکسیناسیون را دریافت کرده اند.منبع:

1400/05/05
23:45:18
5.0 / 5
1134
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین