برگزاری دوره آموزشی آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه

برگزاری دوره آموزشی آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر با تاكید بر اینكه توسعه خانه های هلال و ارتقای سطح آموزش های همگانی امداد، از اولویت های جمعیت برای ارتقای تاب آوری جامعه است، اظهار داشت: دوره آموزش غیرحضوری «آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه» ویژه كاركنان دستگاه های اجرایی برگزار می گردد.


به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کریم همتی با بیان این خبر اضافه کرد: این جمعیت برپایه وظیفه ذاتی خود و با هدف توسعه آموزش های همگانی امداد و ارتقای تاب آوری جامعه در مقابل حوادث و بلایا، کارکنان دولت را بعنوان یکی از گروه های اجتماعی بزرگ کشور برای عرضه آموزش همگانی مورد توجه قرار داده است.
وی اظهار داشت: هلال احمر برای تحقق اهداف خود و با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی سازمان اداری و استخدامی کشور، در مرحله اول، این دوره آموزشی غیر حضوری را از ۲۰ تیرماه تا آخر شهریور ۱۳۹۹ به مدت ۶ ساعت و به شکل عمومی اجرا می کند.
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر لزوم مشارکت همگانی در تمامی دوره های آموزشی امدادی اظهار داشت: همکاریهای مشترک با سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت کارکنان دستگاه های اجرایی در شناخت و مقابله با حوادث و مخاطرات ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این دوره آموزشی به سامانه جامع آزمون غیرحضوری به نشانی http: //azmoon.smtc.ac.ir رجوع کنند.منبع:

5.0 / <5
2191
1399/04/24
14:05:29
تگهای خبر: آموزش , امداد , دستگاه , مدیریت
X
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین