برگزاری دومین همایش بین المللی شهر هوشمند با حمایت شاتل موبایل

برگزاری دومین همایش بین المللی شهر هوشمند با حمایت شاتل موبایل

دومین همایش بین المللی ˮشهر هوشمند، چالش ها و راهبردهاˮ با حمایت شاتل موبایل در شهر شیراز برگزار می گردد.به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از مهر، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با هدف پشتیبانی از دستاوردهای جدید پژوهشی در حوزه هوشمند سازی و ارتقای سطح علمی و کاربردی پژوهشگران، در دومین همایش بین المللی شهر هوشمند که در تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ در شهر شیراز برگزار می گردد حضور خواهد داشت.
این همایش به بحث پیرامون موضوع هایی نظیر هوش مصنوعی و رباتیک، اینترنت اشیا، شبکه های نوین مخابرات، سازه و خانه های هوشمند، شهر هوشمند و... می پردازد و اپراتور شاتل موبایل با معرفی سیمکارت هوشمند خود بعنوان بستری مطمئن برای زیرساخت های ارتباطی شهر هوشمند، به تشریح زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی به کار گرفته شده در این سیمکارت و امکانات متمایز آن خواهد پرداخت.
گفتنی ست شاتل موبایل تنها اپراتور عرضه دهنده سیمکارت هوشمند در کشور و تنها Full MVNO حقیقی است که امکان اتصال خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را دارد و به صورت هوشمند هر لحظه شبکه های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و همیشه بهترین و باکیفیت ترین پوشش شبکه 4G/3G را برای مشترک فراهم می آورد. هم زمان با پیاده سازی فاز جدید هوشمندی سیمکارت های شاتل موبایل راهکاری فراهم شده تا با شماره گیری کد دستوری #۸*۱*، امکان استعلام وضعیت اتصال شبکه رادیویی، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی سیمکارت در بعضی استان ها برای مشترکین وجود داشته باشد که این پروژه در سرتاسر کشور درحال توسعه است.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1400/08/26
23:17:41
5.0 / 5
611
تگهای خبر: mobile , سایت , كیفیت , نوین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین