سازمان تداركات پزشكی:

داروسازی سها امسال ۱۹۴ میلیون دارو تولید کرد

داروسازی سها امسال ۱۹۴ میلیون دارو تولید کرد

به گزارش آزمایشگاه رادین سازمان تدارکات پزشکی اعلام نمود: 194 میلیون عدد دارو در اشکال قرص، کپسول و مایعات در شرکت داروسازی سها تولید و توسعه چندین محصول دارویی جدید در واحد تحقیقات شرکت انجام شده است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان تدارکات پزشکی؛ از شروع سال جاری تا کنون بیش از ۱۹۴ میلیون عدد دارو در اشکال قرص، کپسول و مایعات در شرکت داروسازی سها تولید و روانه بازار شده است و بررسی و توسعه چندین محصول دارویی جدید در واحد تحقیقات شرکت انجام شده است که در آینده به سبد محصولات این شرکت افزوده خواهد شد.
این تولیدات شامل نزدیک به ۱۴۰ میلیون عدد قرص، ۴۸ میلیون و هشتصد هزار عدد کپسول و چهار میلیون و هشتصد هزار عدد مایعات در دوزهای مختلف می باشد.
رعایت استـانداردهــای بین المللی، ایجاد بستر مناسب برای تولید داروهای راهبردی و تنوع بخشی به تولیدات از خاصیت های مثبت شرکت داروسازی سها است و با برخورداری از تجهیزات فنی قادر به توسعه کارهای تولیدی خود درباب ارائه محصولات جدید به بازار دارویی می باشد.
در نهمین جلسه کمیسیون قانونی تشخیص (صلاحیت ساخت و ورود دارو و مواد بیولوژیک) با درخواست شرکت داروسازی سها درباب صدور پروانه تأسیس در حوزه تولید فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل (جامد- کپسول) برای سایت چهارباغ موافقت شد.


منبع:

1400/11/29
12:21:43
5.0 / 5
965
تگهای خبر: استاندارد , پزشك , پزشكی , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین