در دیدار كولیوند با نمایندگان مجلس مطرح شد:

تاکید بر تقویت خدمات امداد ونجات هلال احمر

تاکید بر تقویت خدمات امداد ونجات هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حمایت و تقویت فعالیتهای هلال احمر بویژه در زمینه خدمات امداد ونجات تاکید نمودند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، پیرحسین کولیوند در ابتدای نشست با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اقدامات انجام شده از جانب هلال احمر بخصوص در حوزه امداد و نجات و رسیدگی به حوادث طبیعی و غیرطبیعی در روزهای نوروز را شرح داد.
رئیس جمعیت هلال احمر با قدردانی از مشارکت امدادگران، اعضای جوان و داوطلبان در خدمت با انگیزه و بی منت به هموطنان، مشکلات موجود در حوزه استخدام و معیشت نیروهای امدادی را شرح داد و خواهان حمایت مجلس از هلال احمر و کمک به رفع این مشکلات شد.
محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه، از فعالیتهای ارزشمند و اثرگذار جمعیت هلال احمر چه در حوادث و چه در شرایط عادی و در مناسبت های مختلف همچون در روزهای نوروز، قدردانی و بر آمادگی مجلس برای پشتیبانی از هلال احمر تصریح کرد.
همچنین در این جلسه برخی از اعضای کمسیون عمران مجلس با قدردانی از خدمات هلال احمر، پیشنهادات خویش را برای تقویت فعالیتهای هلال احمر، عرضه و بر رسیدگی به وضعیت منابع انسانی و تجهیزات و ناوگان مورد نیاز در حوزه امداد و نجات امسال تاکید نمودند.
در این جلسه نامدار عبدالهیان معاون حقوقی و امور مجلس، مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات و محمدرضا پورساداتی مدیرکل امور مجلس جمعیت هلال احمر، رئیس جمعیت هلال احمر را همراهی کردند.منبع:

1401/01/17
22:08:45
5.0 / 5
706
تگهای خبر: امداد , خدمات , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین