محمدصالحی:

باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد

باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: احیای پروتکلهای بهداشتی به منظور پیش گیری از اوج گیری باردیگر بیماری کرونا ضرورتی اجتناب ناپذیر است.


حسین محمدصالحی درگفت وگو با ایسنا ضمن اشاره به لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی از جانب مردم بیان نمود: با عنایت به آمار پیک های قبلی و خسارت های جانی و مالی گسترده ای که به کشور وارد شد، رعایت پروتکلهای بهداشتی به منظور پیش گیری از تکرار آن روزهای تلخ ضرورتی اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه در مقطع زمانی با مجموعه اقداماتی که صورت گرفت شاهد کاهش آمار و بازگشت آرامش به جامعه بودیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: متاسفانه مردم با دیدن این آرامش کلا رعایت پروتکلهای بهداشتی را رها کردند. امروز که باردیگر این بیماری درحال رشد است باید به سرعت رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گیرد. از طرفی لازم است که محدودیت هایی در نظر گرفته شود. باید همان روشی که در پیک های قبلی دنبال شد باردیگر دنبال شود.
نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید شیوه نامه های بهداشتی باردیگر احیا شود تا مانع پیشرفت گسترده این بیماری در سطح جامعه شود. این بیماری همچنان در سطح دنیا وجود دارد. امکان دارد که خطرات جانی این بیماری کاهش پیدا کرده باشد اما سرعت انتقال آن به مراتب بیشتر شده و لازم است که یک همکاری بین دستگاهی به منظور رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی باردیگر شکل گیرد.1401/04/20
21:02:26
5.0 / 5
743
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین