نگرانی وزیر بهداشت از موج جدید كرونا و خستگی كادر درمان

نگرانی وزیر بهداشت از موج جدید كرونا و خستگی كادر درمان

وزیر بهداشت با انتقاد از بی توجهی برخی افراد اظهار داشت: نگرانم از اینكه با بی توجهی ها، شاهد موج جدیدی از بیماری باشیم، همكاران ما هم خسته هستند و نگرانم كه همكارانم قربانی بی توجهی برخی افراد شوند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر سعید نمکی در جلسه کمیته ملی شهید خدمت که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی برگزار شد، تصریح کرد: افتخار داشتم که از روز سوم جنگ، در مناطق جنگی حضور داشته باشم اما تفاوت آن زمان با شرایط کنونی این بود که می دانستیم دشمن از چه مسیری می آید اما در شرایط پاندمی کرونا، عزیزترین افراد در کنار و روبروی ما نشسته اند و امکان دارد بمب ویروس باشند و ما خبر نداشته باشیم.

وی ادامه داد: نگرانم از اینکه با بی توجهی ها، شاهد موج جدیدی از بیماری باشیم و همکاران ما هم خسته هستند و امکان دارد بسیاری از آنها در صحنه خدمت رسانی حضور نداشته باشند و نگرانم که همکارانم قربانی بی توجهی برخی افراد شوند.
وزیر بهداشت در ادامه سخنانش در کمیته ملی شهید خدمت اظهار داشت: زمانی که برای شهدای خدمت کادر بهداشتی و درمانی به مقام معظم رهبری نامه نوشتم، ایشان با محبت ویژه ای که دارند در کوتاه ترین زمان و کمتر از 24 ساعت، پاسخ نامه را دادند و اعلام رضایت کردند.

بنابر اعلام وبدا، وزیر بهداشت تصریح کرد: دستورالعمل شهدای خدمت برای کادر بهداشتی و درمانی منطبق بر چارچوب آئین نامه شهدای خدمت باید به سرعت و با همکاری بخش های مختلف تهیه و پس از بررسی و تصویب در این کمیته، به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شود.

منبع:

1399/06/14
17:29:42
5.0 / 5
1666
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین