قدردانی ربیعی از عملكرد رسانه ای جمعیت هلال احمر

قدردانی ربیعی از عملكرد رسانه ای جمعیت هلال احمر

آزمایشگاه رادین: سخنگوی دولت در نامه ای خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر، درخصوص پشتیبانی از دستاوردهای سایر دستگاه های اجرائی در فضای رسانه ای، این جمعیت را جزو فعالترین دستگاه ها ارزیابی كرد.


به گزارش روز شنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، علی ربیعی در این نامه خطاب به کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر آورده است: پیرو اهداف، سیاست ها و ملاحظات رسانه ای یکساله دولت در مرداد ماه به دستگاه های اجرائی ابلاغ گردیده و گزارش عملکردی که آن وزارتخانه در هفته دولت سال جاری به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ارسال نموده است، دستگاه متبوع درباب پشتیبانی از دستاوردهای سایر دستگاه های اجرائی در فضای رسانه ای جزو فعالترین دستگاه ها ارزیابی شده که لازم است از جنابعالی، مدیران و روابط عمومی آن دستگاه تشکر و قدردانی نمایم.
در ادامه این نامه آمده است: امید است در مدت زمان باقی مانده تا اختتام دوره فعالیت دولت، دیگر اهداف و سیاست های تدوین شده در پیوست رسانه ای مذکور نیز مورد توجه قرار گرفته و شاهد تقویت امید و اعتماد عمومی در جامعه باشیم.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وظایف عمده ای را در سطح ملی و بین المللی برعهده دارد و می کوشد تا به اهدافی که در اساسنامه این جمعیت آمده است، جامه عمل بپوشاند.
این اهداف عبارت از کوشش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان ها و کوشش در امتداد برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار میان ملت ها و پشتیبانی از زندگی و سلامت انسان ها بدون درنظرگرفتن هرگونه تبعیض میان آنها است.
جمعیت هلال احمر حالا در زیرمجموعه خود دارای چهار سازمان فعال و گسترده در زمینه های مختلف امداد و نجات، جوانان، داوطلبان، تدارکات پزشکی، یک معاونت در زمینه خدمات درمانی و توانبخشی، یک شرکت در زمینه تولید محصولات نساجی و ملزومات امدادی، یک مؤسسه علمی کاربردی و یک مرکز پزشکی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به حجاج و زوار عتبات عالیات است.
همچنین دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه جمهوری اسلامی ایران نیز با محوریت جمعیت هلال احمر فعالیت می کند.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سابقه ای بیش از ۹۰ سال در خدمت رسانی به مردم ایران و جهان، از بدو تأسیس خود تابحال در راه اهداف انسان دوستانه و اصول هفت گانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر حرکت کرده است.


 

1399/08/24
14:52:02
5.0 / 5
1534
تگهای خبر: امداد , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین