مدیرعامل سازمان بیمه سلامت مطرح كرد

لزوم لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

لزوم لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: پیشنهاد ما این است كه در تعرفه خدمات الكترونیك نیز مشوق هایی در نظر گرفته شود، برای اینكه این مساله هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت خواهد بود.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی ناصحی در نخستین جلسه شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر که با حضور مدیران عامل سازمان های بیمه سلامت، تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با همفکری و هماهنگی با سازمان های بیمه گر پایه، عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی افزود: هماهنگی ها بین خود سازمان های بیمه گر و سایر دستگاه ها باید صورت گیرد. یکی از زیرساخت های مهم مورد نیاز در حوزه سلامت، اقدامات الکترونیک است. به هر حال، با وجود تمام محدودیت ها، این اقدامات در حوزه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک انجام شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار نمود: در جلسه آینده شورای هماهنگی نیز خرید راهبردی خدمات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. ایجاد هماهنگی بین سازمان های بیمه گر پایه در زمینه اقدامات مشترک می تواند آثار خوبی داشته باشد.
منبع:

1399/08/26
15:28:08
5.0 / 5
1365
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین