سخنگوی وزارت بهداشت:

واكسیناسیون كرونا به منزله خروج از اپیدمی نیست

واكسیناسیون كرونا به منزله خروج از اپیدمی نیست

به گزارش آزمایشگاه رادین سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه شروع عملیات واکسیناسیون در کشور نباید به منزله خروج از اپیدمی قلمداد شود، افزود: همچنان اصول سه گانه بهداشتی شامل حفظ فاصله گذاری فیزیکی به میزان یک و نیم تا دو متر، شست وشوی مرتب دست ها و استفاده از ماسک و همین طور پرهیز از حضور در تجمعات، مهم ترین اصول پیش گیری از مبتلاشدن به بیماری هستند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایسنا، دکتر سیماسادات لاری با اشاره به شروع واکسیناسیون کرونا در کشور اظهار داشت: از امروز شاهد شروع عملیات واکسیناسیون سراسری کووید ۱۹ در کشور هستیم و در ایام آغازین واکسیناسیون واکسن به هزاران نفر از مدافعان سلامت و به تدریج به سالمندان و مبتلایان بیماریهای زمینه ای تزریق خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه شروع عملیات واکسیناسیون در کشور نباید به منزله خروج از اپیدمی قلمداد شود، افزود: همچنان اصول سه گانه بهداشتی شامل حفظ فاصله گذاری فیزیکی به میزان یک و نیم تا دو متر، شست وشوی مرتب دست ها و استفاده از ماسک و همین طور پرهیز از حضور در تجمعات، مهم ترین اصول پیش گیری از مبتلاشدن به بیماری هستند.
سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: امیدواریم با تداوم همکاری مسئولان و مردم در عمل به سفارش های موکد بهداشتی شاهد توقف شیوع وبهبود وضعیت بیماری در کشور باشیم.
منبع:

1399/11/21
22:38:26
0.0 / 5
1127
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین