رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر كشور:

900 دستگاه ناوگان امدادی به جمعیت هلال احمر كشور افزوده خواهد شد

900 دستگاه ناوگان امدادی به جمعیت هلال احمر كشور افزوده خواهد شد

به گزارش آزمایشگاه رادین ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت: ۹۰۰ دستگاه ناوگان امدادی با مجوزهای دریافت شده به منظور توسعه ناوگان امدادی تا سه سال آینده به استان های کشور تحویل داده خواهد شد.


مهدی ولی پور روز سه شنبه در حاشیه سفر به سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: هم اینک ۲۲ فروند بالگرد در حوزه امداد هوایی این جمعیت در کشور مشغول خدمات رسانی هستند که در صورت تأمین اعتبار تمام استان های کشور به آن مجهز خواهند شد.
وی افزود: همینطور در حوزه امداد و نجات علاوه بر توسعه بخش سخت افزاری در حوزه نرم افزاری هم اقدامات مطلوب نظیر انبارهای امدادی، توزیع اقلام، امداد یار، ترابری و امداد نجات مورد توجه این نهاد قرار گرفته که اثرات مطلوب آن در خدمات رسانی دیده خواهد شد.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اضافه کرد: همینطور برای تأمین نیروی انسانی موردنیاز در حوزه امداد و نجات با موافقت های انجام شده افراد با درجه ایثارگری به صورت قراردادی جذب جمعیت خواهند شد.
وی بیان نمود: سیستان و بلوچستان به علت وسعت زیاد و حادثه خیز بودن نیازمند افزایش پایگاه های امداد و نجات و تجهیزات بوده که در بودجه سال آینده تدابیر لازم در این عرصه پیشبینی شده است.منبع:

1399/11/25
14:46:26
0.0 / 5
1081
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین