حال كسانی كه در قم واكسن زده اند خوب است

حال كسانی كه در قم واكسن زده اند خوب است

آزمایشگاه رادین: قم مدیر گروه آموزشی و ارتقا سلامت مرکز بهداشت قم از تزریق واکسن کرونا به 175 نفر در استان خبرداد.


محمد تقی سلطانی مدیر گروه آموزش و ارتقا سلامت مرکز بهداشت قم امروز در نشست شورای اطلاع رسانی کرونا در استانداری قم، اظهار داشت: تا حالا ۱۷۵ دوز واکسن کرونا به جامعه هدف اولیه که عمدتا کادر بهداشت و درمان هستند تزریق شده است.
وی با اعلان اینکه پارت دوم واکسن روز بیست و نهم بهمن ماه جاری در استان تخلیه خواهد شد، اضافه کرد: خوشبختانه کسانی که تا الان واکسیناسیون را انجام دادند هیچ مشکلی نداشتند.
سلطانی اشاره کرد: چون ویروس جهش یافته انگلیسی جدید می باشد بدین جهت واکسن های کرونائی که هم اکنون وجود دارد نوع جهش یافته را پوشش نخواهند داد.
وی با اعلان اینکه خیز جدید کرونا را در کل کشور مشاهده می نماییم اظهار داشت: قم هنوز وارد این خیز نشده است کما اینکه آمار موارد بیماران سرپایی رشد را نشان میدهد.
سلطانی اضافه کرد: در صورتیکه بخواهیم حساسیت مردم را بیشتر، و جامعه را از عادی انگاری خارج نماییم و توجه ها را به این مساله بیش از پیش جلب نماییم الان بهترین وقت است.
سلطانی اشاره کرد: نگذاریم فرصت از دست برود و زمانی اقدام نماییم که دیگر چاره ای نیست.
مدیر گروه آموزش مرکز بهداشت قم اظهار داشت: ویروس جهش یافته انگلیسی و همین طور موارد مرگ آن دور تا دور قم دیده شده و اساسا در استان نیز گردش داشته و ممکنست که به زودی دیده شود.
وی بیان کرد: چون این گردش در کل کشور اتفاق افتاده قم نیز از آن آزار خواهد خورد.
منبع:

1399/11/27
14:23:21
0.0 / 5
1196
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آزمایشگاه رادین