رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد:

امدادرسانی به ۶۵۴ نفر در ۷ روز گذشته

امدادرسانی به ۶۵۴ نفر در ۷ روز گذشته

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام ۵۴۰ ماموریت امدادی در قالب طرح امداد و نجات نوروزی در ۷ روز گذشته اظهار داشت: در این بازه زمانی به ۶۵۴ نفر امدادرسانی شده و ۳۲۳ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، به نقل از ایرنا؛ مهدی ولی پور با تشریح خدمات سازمان امداد و نجات در چارچوب طرح امداد و نجات نوروزی اضافه کرد: از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ساعت هشت بامداد امروز، دوم فروردین ماه ۱۴۰۰، ۵۴۰ مورد عملیات امدادی از جانب امدادگران جمعیت هلال احمر انجام شده است.
ولی پور ضمن اشاره به حادثه دیدگی ۱۵۶۱ نفر در حوادث و سوانح رخ داده، اظهار نمود: طی ۷ روز گذشته به ۶۵۴ نفر امدادرسانی شده است. همینطور با تلاش امدادگران، ۳۲۳ نفر به مراکز درمانی منتقل شده و ۱۶۵ نفر هم خدمات درمان سرپایی دریافت نمودند.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در این زمان ۷۰ مورد عملیات نجات فنی در سوانح ترافیکی هم انجام شده است.
در ایام نوروز، ۱۲ هزار نجات گر تخصصی در چارچوب ۱۵۵۳ تیم امدادی و با به کارگیری ۳۴۵۳ تجهیزات خودرویی و لجستیکی در ۱۲۰۵ پایگاه و مرکز برای خدمت رسانی به هموطنان فعال می باشند.منبع:

1400/01/05
23:58:25
5.0 / 5
1306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آزمایشگاه رادین