رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد:

توزیع بسته های پروتئینی و لبنی بین خانواده های متاثر از كرونا

توزیع بسته های پروتئینی و لبنی بین خانواده های متاثر از كرونا

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح بشردوستانه «به هم دلگرمیم» با مشاركت هلال احمر، شركت فرآورده های لبنی كاله و تاكسی اینترنتی اسنپ برای پشتیبانی از لطمه دیدگان كرونا آگاهی داد و اظهار داشت: در این طرح بسته های پروتئینی و لبنی در بین خانواده های متاثر از كرونا توزیع می شود.


محمد نصیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با بیان این مطلب اضافه کرد: این طرح بشردوستانه از روز شنبه ۲۱ تیر ماه شروع شده و برای شروع، یک هزار بسته برای خانواده های متاثر از کرونا ارسال می شود.
وی افزود: این بسته های پروتئینی و لبنی به ترتیب فردا و پس فردا در استان قم و طی هفته آینده نیز در استان های تهران، مازندران و خوزستان توزیع خواهند شد.
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر توضیح داد: همه استانداردها و پروتکل های بهداشتی در بسته بندی و حمل و انتقال این سبدهای پروتئینی از طرف داوطلبان هلال احمر و پرسنل مهرورز شرکت فرآورده های لبنی کاله و رانندگان مهربان تاکسی اینترنتی اسنپ لحاظ شده است.
نصیری افزود: این سبدهای دلگرمی حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی شامل چهار پاکت شیر تتراپک یک لیتری کم چرب، یک بسته پنیر سفید تازه ۴۰۰ گرمی، چهار پاکت خامه تتراپک، دو بطری دوغ ۱.۵لیتری، دو بطری نوشابه لاکی دو ۱.۵لیتری، یک سطل ماست کم چرب پروبیوتیک ۲.۲کیلویی، یک بسته مخلوط سبزیجات منجمد ۴۰۰ گرمی، یک بسته سیب زمینی سرخ کرده ۷۵۰گرمی، یک بسته لوبیا سبز ۴۰۰گرمی، یک بسته برگر (۳۰درصدی) ۵عددی، یک بسته کباب لقمه ۹عددی و۲بسته کوکتل مرغ ۳۰۰گرمی و به ارزش ۲۰۰ هزار تومان است که از طرف شرکت «کاله» آماده شده و با کمک شرکت «اسنپ» به دست خانواده های لطمه دیده از کرونا در استان های تهران، قم، مازندران و خوزستان خواهد رسید.
وی اضافه کرد: همه خانواده های متاثر از ویروس کرونا در استان های مورد اشاره از طرف سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با کمک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه های حمایتی شناسایی شده اند.
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بعنوان حامی و پشتیبان سازمان امداد و نجات، از خدمات ۷۱۷ هزار عضو داوطلب در چهار هزار و ۲۰۰ «خانه داوطلب عمومی» و «خانه هلال» بعنوان فعال ترین شبکه مردمی در چهار گروه هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت بهره می برد.
خدمات داوطلبانه افتخاری است و برای خدمت داوطلبانه وجهی دریافت نمی گردد، جنبه بشردوستانه، خیرخواهانه و عام المنفعه دارد و در ارائه خدمت داوطلبانه بین افراد تبعیض قائل نمی گردد، این خدمات داوطلبانه فاقد هرگونه تمایلات منفعت طلبانه است و در آن اهداف خاص سیاسی، اقتصادی و نظایر آن دنبال نمی گردد، شرایط و زمان انجام خدمات داوطلبانه، طبق موقعیت و شرایط مختلف مانند زمان جنگ، صلح، بلایای طبیعی و نظایر آن تفاوت می کند، این فعالیت ها در اوقات فراغت داوطلب و به صورت غیررسمی انجام می شود.1399/04/25
15:14:07
5.0 / 5
2078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین