قدردانی دولت کشور مالی از مرکز سلامت هلال احمر ایران

قدردانی دولت کشور مالی از مرکز سلامت هلال احمر ایران

آزمایشگاه رادین: برخی اعضای کابینه دولت کشور مالی ضمن بازدید از مرکز سلامت جمعیت هلال احمر ایران در این کشور، از فعالیت صورت گرفته در آن قدردانی کردند.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از خبرگزاری ایرنا از جمعیت هلال احمر، دکتر جمیناتو سانگاره وزیر بهداشت و توسعه اجتماعی، هارونا توره وزیر ارتباطات، اقتصاد دیجیتالی و نوسازی، ابراهیم کامنا وزیر شهرسازی، مسکن، امور سرزمینی و جمعیت مالی به همراه حسین طالشی سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور از مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در مالی بازدید بعمل آوردند.
در جریان این بازدید ابتدا درباب مطالبی همچون مشکلات واردات دارویی و ریجستری داروهای ایرانی، توسعه مرکز بصورت شعبه دوم با مشارکت وزیر بهداشت و وزیر مسکن و شهرسازی و همین طور سرمایه گذاری بخش خصوصی ایران در راه اندازی مرکز دیالیز و دیالیز پرتابل در مناطق محروم رایزنی شد.
همچنین وزرای کابینه دولت مالی از کارهای انسان دوستانه، درمانی و بهداشتی مرکز سلامت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات ارزان و انجام پروژه های درمانی رایگان در مناطق محروم در طول ۴۸ سال اخیر قدردانی و تشکر و بر همکاری هر چه بیشتر با جمعیت هلال احمر ایران تاکید نمودند.منبع:

1400/08/26
11:26:54
5.0 / 5
1124
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آزمایشگاه رادین