رییس جمعیت هلال احمر:

پرداخت مطالبات كاركنان هلال احمر در گرو فروش املاك مازاد است

پرداخت مطالبات كاركنان هلال احمر در گرو فروش املاك مازاد است

به گزارش آزمایشگاه رادین رئیس جمعیت هلال احمر درباره پرداخت مطالبات كاركنان این جمعیت تصریح كرد: برپایه قانون، پرداخت برخی مطالبات در گرو فروش املاك مازاد است كه تابحال از این ظرفیت قانونی استفاده نشده است.


به گزارش آزمایشگاه رادین به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کریم همتی روز دوشنبه در جلسه شورای مدیران این جمعیت چندین مبحث مهم و کلیدی را بررسی کرد.
وی در این نشست با اشاره به انتصاب بانوان در رده های مدیریتی جمعیت هلال احمر اظهار داشت: روز اول قول دادیم که از ظرفیت بانوان در بحث مدیریت، استفاده بهینه خواهیم کرد که این امر محقق شده و در آینده از این توان و ظرفیت، بیشتر استفاده خواهیم کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه درباره بیمه امدادگران و استخدام آنها، اضافه کرد: بحث بیمه امدادگران داوطلب و پرداخت معوقات بایستی تسریع شود و از دبیرکل و معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت می خواهم در جلسه آینده، گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده، عرضه کنند.
وی افزود: از معاونت پشتیبانی می خواهم اقدامات لازم برای اجرایی کردن مجوز استخدام که قبلا دریافت شده را اجرایی کنند و انتظار دارم این کار مهم تا آخر سال به سرانجام برسد.
دکتر همتی درباره پرداخت مطالبات کارکنان این جمعیت، تصریح کرد: برپایه قانون، پرداخت برخی مطالبات در گرو فروش املاک مازاد است که تابحال از این ظرفیت قانونی استفاده نشده است، ازاین رو از خزانه دار کل می خواهم با رعایت کامل قانون و دعوت از نهادهای نظارتی، این کار را انجام دهند تا بتوانیم معوقات کارکنان را پرداخت نماییم.
وی به تمرکز زدایی از ستاد و تفویض اختیارات به سازمان ها و استان ها با نظارت کامل حوزه های نظارتی اشاره نمود و اظهار داشت: این اقدام می تواند به پیشبرد بهتر امور کمک نماید، بعلاوه انتظار است که خرید بالگرد و خودرو های امدادی در اولویت اصلی سازمان امداد و نجات قرار گیرد.
منبع:

1399/08/03
11:05:45
5.0 / 5
1556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
آزمایشگاه رادین