دبیركل جمعیت هلال احمر:

وضعیت انبارهای امدادی پشتیبان تهران مطلوب است

وضعیت انبارهای امدادی پشتیبان تهران مطلوب است

به گزارش آزمایشگاه رادین دبیرکل جمعیت هلال احمر اظهار داشت: وضعیت انبارهای امدادی بعنوان پشتیبان تهران در شرایط مناسب و مطلوبی است و امیدواریم در سال ۱۴۰۰ با دریافت کمک های بیشتر از دولت، تجهیز انبارها را ادامه دهیم.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمد حسن قوسیان مقدم در حاشیه بازدید از پایگاه های امداد و نجات این جمعیت در استان تهران اضافه کرد: حدود ۱۲ هزار امدادگر جمعیت هلال احمر در سطح جاده های کل کشور در حال آماده باش برای کمک رسانی هستند.
وی افزود: پایگاه های امداد و نجات دماوند، پاکدشت، حسن آباد و دیگر پایگاه های اقماری نقطه اتکا و امید ما در ایام بحرانی و در زمان وقوع حوادث هستند.
قوسیان مقدم تصریح کرد: هر قدر بتوانیم انبارها را در تهران خالی کرده و با شرایط ایمنی به سمت پایگاه های اقماری منتقل نماییم، بهتر است چونکه در ایام حوادث و بحرانی، امدادرسانی از مسیرهای مختلف به سمت تهران امکان پذیرتر می شود.
وی اضافه کرد: شرایط مناسب این پایگاه ها و آمادگی عوامل امدادی فعال و پرکار باعث دلگرمی هلال احمر هستند.
بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از پایگاه امداد و نجات استان تهران از «وهن آباد» شهرستان ری آغاز و سپس به پاکدشت و دماوند و در نهایت به شهرستان پردیس ختم شد.
جمعیت هلال احمر استان تهران با ۱۲ شعبه در مرکز تهران و شهرستان های اطراف فعال است.
منبع:

1400/01/06
13:25:52
5.0 / 5
1185
تگهای خبر: امداد , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزمایشگاه رادین