پایان انتخابات شورای عالی و بازرسی جمعیت هلال احمر:

اعضای شورایعالی و بازرسی هلال احمر مشخص شدند

اعضای شورایعالی و بازرسی هلال احمر مشخص شدند

به گزارش آزمایشگاه رادین جمعیت هلال احمر احمر اعلام نمود: ۱۳ نفر از اعضای اصلی و علی البدل شورایعالی و بازرسان این جمعیت با رای اعضای مجمع عمومی هلال احمر مشخص شدند.


به گزارش عصر پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، بعد از آخر دومین مرحله از پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در ۲۶ تیرماه ۹۵ نفر بعنوان اعضای مجمع عمومی انتخاب شدند.
بنابراین گزارش از جمع ۹۵ نفر ۲۷ نفر برای حضور در شورایعالی و ۴ نفر بعنوان بازرسان کاندید شدند که ۱۳ نفر از اعضای اصلی و علی البدل شورایعالی و بازرسان با رای اعضای مجمع عمومی به اسامی محمدرضا نوروزی با ۵۴ رای، سیدسلمان سامانی با ۵۳ رای، حمیدرضا شهبازی با ۴۵ رای، حمیدرضا اقاملایی با ۴۳ رای، سید حمید جمال الدینی با ۳۹ رای، حمید ملانوری شمسی با ۳۸ رای و محمدصادق اسلامی فارسانی با ۲۶ رای بعنوان اعضای اصلی شورای عالی جمعیت هلال احمر انتخاب شدند.
همینطور غلامرضا باغبانی با ۲۶ رای، حسین موهبتی زهان با ۲۵ رای، حافظه شیخ الاسلامی با ۲۰ رای بعنوان اعضای علی البدل شورایعالی و علی درویش پور با ۵۷ رای و رشید میرحسامی با ۴۵ رای بعنوان عضو بازرس و عبدالرضا بشیری با ۳۳ رای بعنوان عضو علی البدل بازرسی انتخابات شدند.
اصول هفتگانه نهضت صلیب سرخ و هلال احمر شامل بی غرضی Impartiality، بی طرفی Neutrality، استقلال Independence، خدمت داوطلبانه Voluntary Services، بشردوستی Humanity، یگانگی Unity و جهانشمولی Universality است.
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وظایف عمده ای را در سطح ملی و بین المللی برعهده دارد و می کوشد تا به اهدافی که در اساسنامه این جمعیت آمده است، جامه عمل بپوشاند.
این اهداف عبارت از کوشش برای تسکین آلام بشری، تأمین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار میان ملت ها و پشتیبانی از زندگی و سلامت انسان ها بدون در نظر گرفتن هرگونه تبعیض میان آنها است.منبع:

1399/06/01
14:18:27
5.0 / 5
1601
تگهای خبر: سلامت , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان آزمایشگاه رادین
آزمایشگاه رادین